Hakkımızda

 

Mastar İlaç Temizlik Peyzaj Mimarlık Limited Şirketi, 1996 yılında faaliyete geçen ve farklı alanlarda faaliyet gösteren iki ortaklı bir firmadır. Ağırlıklı faaliyet konusu mimarlık ve restorasyon proje ve uygulama işleri ile çevre sağlığı ilaçları toplu satışıdır. Firma ortakları Y. Mimar Gülin Ekizoğlu ve Endüstri Mühendisi Süleyman Güldoğan’dır.

Ortaklardan Y. Mimar Gülin Ekizoğlu Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden 1991 yılında mezun olmuş ve İzmir’de bir süre özel mimarlık bürolarında çalışarak tecrübe edinerek 1996 yılında kendi mimarlık ofisini açmıştır. Günümüze kadar mimarlığın çeşitli alanlarında dekorasyon, restorasyon ve inşaat alanlarında faaliyet göstermiştir.

Firmanın diğer ortağı Süleyman Güldoğan, 1994 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Mezun olmasının ardından aile şirketinde çevre sağlığı ilaçları üretim ve pazarlanması konusunda çalışma hayatına başlamıştır. 1996 yılında Mastar’ın kuruluşundan günümüze kadar da çevre sağlığı ilaçları toplu satışı ve ilaçlama uygulamaları konularında çalışmalarını sürdürmüştür.